GRUPA STU

Mecze seniorów


No upcoming matches!

Tabela seniorów

# Zespół MP PTS
6 LKS Przełęcz Kossowa 12 17
7 LKS Wisła Łączany 12 14
8 LKS Borowik Bachowice 12 14
9 LKS Skawa Jaroszowice 12 13
10 LKS Płomień Sosnowice 12 9

Mecze juniorów

Mecze trampkarzy

Mecze orlików

Geneza powstania "Grupy Stu"

Pomysł powstania grupy wspierającej działalność naszego klubu przewijał się w planach od pewnego czasu, jednak dopiero jesienią 2012 roku zaczęliśmy poważnie rozważać kwestię powołania grupy, zarząd zaczął intensywnie sprawdzać jak to działa w innych miejscach, klubach.


Podstawowe założenie "Grupy Stu", to nawiązanie współpracy z przedsiębiorcami, kibicami oraz sympatykami klubu w celu zgromadzenia dodatkowych środków finansowych na realizacje zadań statutowych Naszego Klubu.

Czasy w których przyszło nam żyć, są takie, iż ciężko coś uzyskać nie dając nic w zamian, dlatego stworzyliśmy pewną ofertę promocyjną, która powinna przynieś obopólne korzyści.


Dla członków grupy klub oferuje wsparcie w postaci promocji ich samych oraz działalności, które oni prowadzą, przede wszystkim za pomocą strony internetowej, ale także za pośrednictwem materiałów, które klub emituje (kalendarze, banery, ulotki).

Członkowie "Grupy Stu" mogą liczyć ponadto na inne wyróżnienia ze strony klubu, np darmowe wejście na imprezy organizowane przez klub, okazjonalne spotkania, które będą organizowane dla członków grupy.