Mecze orlików

Inauguracja rundy wiosennej z zespołem Wisła Łączany

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny

Po rundzie jesiennej na inaugurację sezonu nasi piłkarze podejmowali na własnym boisku zespół Wisły Łączany. Od pierwszego gwizdka nasz zespół przejął inicjatywę, czego wynikiem był rzut karny podyktowany po faulu na Ciemierze. Niestety strzał Góreckiego wybronił bramkarz gości. Niedługo po tej akcji dośrodkowanie z lewej strony strzałem z bliskiej odległości wykończył Marcin Wołoch i zrobiło się 1:0 dla Bachowic. Po bramce do głosu doszli piłkarze Wisły i po faulu Dariusza Dębskiego sędzia podyktował rzut karny, który na raty wykorzystali nasi rywale. Ta bramka podziałała na piłkarzy gości, którzy w 25 minucie zdobyli bramkę po rozegraniu w środku pola i akcji sam na sam z naszym golkiperem. Po przerwie mecz zaostrzył się i obfitował w wiele fauli, czego konsekwencją były żółte kartoniki pokazywane przez głównego arbitra. Około 60 minuty po rzucie wolnym i dograniu przez Grzegorza Ścierę bramkę po strzale z 5 metrów zdobył Marcin Ciemiera. Kilka minut później zamieszanie w polu karnym wykorzystał Artur Rąpel zdobywając bramkę na 3:2. Emocjonujący, lecz wyrównany mecz zakończył się remisem 3:3 gdyż goście po stracie w środku boiska naszych piłkarzy strzelili gola strzałem z 16 metrów tym samym ustalając wynik meczu. Z przebiegu gry remis można uznać za sprawiedliwy, lecz miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu z Wikliniarzem Woźniki na wyjeździe nasi piłkarze pokuszą się o zdobycie 3 punktów.